o nas

Skąd pomysł na stronę?

Projekt Analiza Treningu powstał przede wszystkim z chęci dzielenia się wartościowymi informacjami na temat treningu i diety. Internet jest wspaniałym źródłem wiedzy, jednak odróżnienie informacji godnych zaufania od tych mniej wiarygodnych bywa trudne. Artykuły, które znajdziesz na naszej stronie zawierają informacje bazujące na badaniach naukowych. Przedstawione są w przystępnej i przejrzystej formie. To źródło rzetelnej wiedzy zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Poznajmy się

Diana Wiśniewska
AUTOR STRONY ● REDAKTOR

Mam na imię Diana. Jestem trenerem personalnym, studentką Wychowania Fizycznego na krakowskim AWF, a w przeszłości miałam także okazję być studentką brytyjskiego uniwersytetu – Coventry University. Ukończyłam rok zerowy na kierunku “Health & Life Sciences”, ale pasja do treningu sprawiła, że wróciłam do kraju by zdobywać doświadczenia jako trener i móc dzielić się pasją z innymi. Ukończyłam Kurs Trenera Personalnego oraz wiele szkoleń z zakresu dietetyki i treningu, m.in “Podstawy Dietetyki”, “Kształtowanie Kobiecej Sylwetki”, “Żywienie w Sporcie”, “Mobilność, Stabilność i Wzorce Ruchowe”, “Metodyka i Planowanie Treningu Lower Body”, Metodyka i Planowanie Treningu Upper Body” i wiele innych, dzięki którym pomagam w realizowaniu celów moich podopiecznych. Obecnie jestem także w trakcie realizacji Kursu Trenera Medycznego Bodywork. Znajdziesz mnie na siłowni Just Gym Kraków 😊

Izabela Bartosiewicz
REDAKTOR

Nazywam się Iza. Ukończyłam Japonistykę i Etnolingwistykę nabywając umiejętności z języków angielskiego, japońskiego, włoskiego, komunikacji interkulturowej i tłumaczeń. Sport był zawsze istotną częścią mojego życia. Jako stypendystka rządu japońskiego, przez rok prowadziłam badania nad językiem piłkarskim na Uniwersytecie Kyoto Sangyo. Obecnie większość czasu przebywam w Korei Południowej, gdzie zdobywam kolejne doświadczenia językowe i kulturowe. Prowadzę portal www.speaksporty.pl, na którym dzielę się praktycznymi materiałami wspierającymi sportowców i trenerów w nauce języka angielskiego.